Hodal, Palwal, Haryana
GST No. 06AIHPB0291R1Z2
Call 07942969216 93% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5000 sq ft
| Panel Thickness | 15 mm |
| Panel Size | 1220 X 610 X 15mm |
| NRC | 0.9 |
| Surface Type | Medium |
| Edge Type | Square |
| Density | 400 kg/m3 |
| Color | Natural |
| Application | Ceiling, Partition, Sports Hall, Wall |
| Binder Type | Magnesite |
We are engaged in offering 15mm Wood Wool Acoustic Board to our clients. Our range of products is appreciated by our clients. We can deliver all over India at a very affordable price.
Additional Information:
View Complete details